Informacje parafialne - Wielki Tydzień

Informacje parafialne 4.04.2020 r.

1. WIELKI TYDZIEŃ. W związku z ciągle zmieniającymi się obostrzeniami podaję plan działania parafii w świątecznym tygodniu z zastrzeżeniem, że może on ulec zmianie.

WIELKI CZWARTEK

- 18.00 MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ (tylko 5 osób, dlatego sugeruję transmisję z TV)

WIELKI PIĄTEK

- SPOWIEDŻ  ŚW. 10-12.00 (tylko na placu kościelnym)

Spowiedź może odbyć się również na osobistą prośbę w ustalonym          terminie.

- LITRUGIA MEKI PAŃSKIEJ  GODZ. 18.00

(tylko 5 osób, dlatego sugeruję transmisję z TV)

- ADORACJA PRZY GROBIE PAŃSKIM

Dekoracja Grobu Pańskiego przez cały dzień na zewnątrz kościoła,  na     placu przy cokole.

Proszę o zachowanie zasad epidemicznych.

WIELKA SOBOTA

ŚWIĘCENIE POKARMÓW

Koszyczek z święconką zostawiamy na furtce przed wejściem do domu. Ksiądz nie wchodzi do domu. Poświęcenie odbywa się z chodnika/ulicy. Możemy wyjść z domu, podejść do okien na czas poświęcenia.

PORZĄDEK ŚWIĘCENIA POKARMÓW

DĘBOSTRÓW                       godz. 10.00

NIEKŁOŃCZYCA                 godz. 11.00

UNIEMYSL                           godz. 12.00

DROGRADZ                         godz. 13.00

- LITURGIA PASCHALNA godz. 18.00

(tylko 5 osób, dlatego sugeruję transmisję z TV)

PILNE !!!

Z powodu ciągle zmieniających się przepisów sanitarnych, nieprzewidywalności następnych dni, informacje na temat porządku mszy św. w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny podam w ciągu tygodnia za pomocą Internetu (www.parafianieklonczyca.pl) oraz za pomocą sms-ów. Proszę o rozpropagowywanie tego drogą internetową wśród Parafian.

Jeśli do kogoś nie dotarły moje informacje poprzez smsy, oznacza  to,  że nie mam w swoich danych numeru telefonu. Gdyby ktoś chciał otrzymywać wiadomości tą drogą, proszę o podanie nr telefonu i adresu. Mój nr 503 191 398. Zapewniam o zachowaniu zasad RODO.

1. Jarosław Grybko