• Slajd 1
  • Slajd 2
  • Slajd 3

Informacje parafialne

Szczęść Boże.

Pragnę poinformować, że poświęcenie palm będzie miało miejsce w niedzielę podczas mszy o godz. 10.00. Będzie to msza bez ludu. Palmy można zostawić w przedsionku kościoła w sobotę od godz. 10.00 do 18.00. Sugeruję dodać podpis na kartce przyczepionej do palmy. Odebrać je będziemy mogli w niedzielę do godz. 18.00 i w poniedziałek od 10.00 do 18.00. Proszę pamiętać o zachowaniu zasad epidemicznych.

W związku z nadchodzącymi Świętami chciałbym powiedzieć, że będę starł się o wszystkim informować Parafian przez stronę parafialną, ufam, że także przez sołeckie oraz pisząc sms-y do Rodzin, które dały mi swój nr telefonu. Jeśli ktoś dotąd nie otrzymał żadnej wiadomości, a chciałby je dostawać, proszę przesłać mi na nr 503 191 398 swój nr telefonu, miejscowość i nr domu. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, dlatego wiadomości mogą pojawiać się w tygodniu.

Już teraz jednak chciałbym zapewnić, że prowadzone są starania, aby zrobić wszystko, by Święta były jak najbardziej zgodne z nasza tradycją.

Pozdrawiam z serca…

Proboszcz